26.03.2015

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус провів зустріч з Генеральним секретарем провідної бізнес-асоціації ЄС «BUSINESSEUROPE» Маркусом Беєром у рамках візиту до інституцій ЄС у Брюсселі.

Айварас Абромавичус поінформував представників європейського бізнесу про здобутки Уряду України в напрямку здійснення реформ європейського зразка, насамперед в галузі дерегуляції підприємницької діяльності, державних закупівель, оподаткування. Окрема увага була приділена крокам України, спрямованим на покращення бізнес-клімату. Міністр наголосив, що стабілізація української економіки можлива лише за умови надходження в країну масштабних закордонних інвестицій та розвитку національного бізнесу.

Зустріч засвідчила наявність значного інтересу європейської бізнес-спільноти у нарощуванні торговельного та інвестиційного співробітництва з Україною, яке, в свою чергу, набуде якісно нового виміру після запровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС у січні 2016 року.

Довідково

«BUSINESSEUROPE» – найбільша та найвпливовіша бізнес-асоціація в ЄС, штаб-квартира якої розташована в Брюсселі. До її складу входить 41 федерація підприємств малого, середнього та великого бізнесу у 35 країнах Європи. В цілому бізнес-асоціація представляє інтереси понад 20 млн. підприємств, на яких працевлаштовано близько 120 млн. людей (п’ята частина населення ЄС).