26.03.2015

Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголошує, що епоха соціального популізму повинна відійти в минуле і люди повинні знати правду про економічне становище країни. Про це він заявив в ефірі хард-ток-шоу "DROZDOV" на телеканалі ZIK.

«Країна довго жила в ілюзіях, в епоху широкомасштабного популізму. Зараз час зупинитися і сказати: якщо не провести необхідні реформи – перспектив у цієї країни немає», - сказав Павло Розенко.

«Коли протягом останніх трьох років відбувається падіння економіки, йде війна, говорити про підвищення зарплат і пенсій без проведення економічних і соціальних реформ не доводиться», - зауважив Міністр, наголосивши, що війна і економічна криза - це найкращий час для проведення реформ, які дадуть перспективу для українців.

«Ми відвели для себе півроку, за які ми повинні дати результат. Країні потрібен додатковий ресурс і не тимчасовий, як, наприклад, кредит МВФ, а постійний - який може дати тільки економіка, адже соціальна політика – це похідна економіки», - підкреслив Павло Розенко.

Він також зауважив, що реформи, які проводить Уряд, повинні мати наслідки, насамперед, для людини. «І у держбюджеті зафіксовано, що з 1 грудня 2015 року будуть підвищені соціальні стандарти на 13%. Ми прекрасно розуміємо, що це не таке значне підвищення, як хотілося б. Але в тій ситуації, яка склалася сьогодні в країні, навіть це – дуже амбітні плани», - додав Міністр соціальної політики.