26.03.2015

Цього року станом на першу декаду березня фахівці територіальних органів земельних ресурсів Рівненської області надали на безоплатній основі 19,2 тис. адміністративних послуг. Із них найбільша кількість стосувалася видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (7,5 тис.) та державної реєстрації земельних ділянок (4,3 тисячі).

На платній основі за два місяці цього року спеціалісти землевпорядної служби області надали громадянам 3,4 тис. адмінпослуг, відтак місцеві бюджети поповнилися на 184 тис. гривень.

Найбільш затребуваними були адміністративні послуги щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру – цьогоріч землевпорядники надали 3241 таку послугу на загальну суму 171,8 тис. грн., які надійшли до місцевих бюджетів. Також було надано 84 адмінпослуги щодо проведення державної експертизи землевпорядної документації, від яких бюджети поповнилися на 6,1 тис. гривень.

Довідково

Надання адмінпослуг у сфері земельних відносин регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”. Цією постановою затверджено розмір плати за надання органами земельних ресурсів платних адмінпослуг, а також перелік платних адміністративних послуг і перелік адмінпослуг, що надаються на безоплатній основі.