27.03.2015

«Ми готові співпрацювати у питаннях залучення американських інвестицій для створення підприємств із виробництва в Україні інноваційної сільськогосподарської техніки», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на зустрічі зі Старшим Віце-президентом компанії «AGCO»Томом Велке, яка відбулася у рамках Україно-американського аграрного конгресу у Вашингтоні.

Техніка компанії AGCO представлена в Україні з 1997 року, після відкриття офіційного представництва. На ринку техніки в Україні представлені наступні бренди компанії - Challenger, Fendt, GSI, Massey Ferguson, Valtra.

«Ми вбачаємо перспективним напрямком налагодження в Україні виробництва інноваційної сільськогосподарської техніки. Готові співпрацювати у питаннях залучення американських інвестицій, зокрема компанії «AGCO» для створення підприємств з виробництва інноваційної сільськогосподарської техніки в Україні», - зазначив Олексій Павленко.

Довідково

Обладнання «AGCO» реалізується через мережу незалежних дилерів в 150 країнах світу. «AGCO» є першою іноземною компанією, яка запропонувала в Україні приватну форму оренди.