27.03.2015

Збільшення чисельності ЗС України зумовлено нагальними оборонними потребами та воєнно-політичною обстановкою на Сході України. На цьому сьогодні, 26 березня, наголосив Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час Українсько-чеського форуму з питань оборонного співробітництва.

Він зазначив, що в даний час у Збройних Силах України триває планова ротація та звільнення з військової служби захисників Батьківщини, призваних згідно з Указом Президента “Про часткову мобілізацію” від 17 березня 2014 року.

Всі громадяни, звільнені з військової служби, відправляються додому, отримують пільги, звання, особливий статус, матеріальну допомогу та право на лікування у військових лікувальних закладах.

Водночас військовослужбовці, призвані за четвертою чергою часткової мобілізації, зараз завершують курс підготовки у навчальних центрах Збройних Сил України, після чого направляються для проведення бойового злагодження у складі підрозділів.

«Наголос при формуванні військових частин, які вирушають для заміни військ на передову, робиться на комплектуванні добровольцями», ¬– підкреслив Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.