27.03.2015

Підприємці Франції завжди вірили в український ринок і не зменшували свою присутність в Україні, а деякі компанії навіть розширили свій бізнес, запевнили представники французького бізнесу Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. Його другий день перебування у Франції розпочався з участі у роботі українсько-французької бізнес-ради MEDEF.

Рух де ENTREPRISES де Франс (MEDEF) або «Рух підприємств Франції» є найбільшою асоціацією роботодавців у Франції. Вона була заснована в 1998 році, має більш ніж 750 тис. фірм-членів, з них 90% – малі та середні підприємства з менш ніж 50 співробітників.

Міністр Айварас Абромавичус розповів представникам компаній, що Уряд України чітко орієнтований на реформи - особливо на боротьбу з корупцією. Про це свідчить нещодавнє звільнення високопосадовців, які були задіяні у корупційних “схемах” або недостатньо боролися з корупцією у очолюваних ними відомствах. Крім того, Міністр детально розповів про перші досягнення у поліпшенні умов ведення бізнесу в Україні та наступні кроки у зменшенні ролі держави у регулюванні підприємницької діяльності.

Французькі бізнесмени з оптимізмом сприйняли новини про реформи і наголосили, що український ринок залишається для них дуже цікавим, і вони шукають перспективні проекти для інвестування. Зокрема, розглядалися можливості для посилення проектів державно-приватного партнерства, будівництва інфраструктури, розвитку сільського господарства.

У кінці цієї конструктивної та оптимістичної зустрічі Айварас Абромавичус запросив представників асоціації французького бізнесу MEDEF зібрати делегацію зацікавлених французьких бізнесменів та відвідати Україну.