27.03.2015

У Харкові за ініціативою обласної державної телерадіокомпанії відбувся круглий стіл на тему: «Суспільне телебачення. Яким йому бути у Харкові». До дискусії залучили медіаекспертів, журналістів районних ЗМІ, представників громадських організацій, обласної адміністрації та обласної ради.

Учасники дискусії підкреслили, що суспільне телебачення має стати симбіозом телебачення, радіо, соціальних мереж, інших платформ інтернету. Щоб досягти високої якості та бути по-справжньому незалежними, необхідно знайти відповідні обсяги фінансування, зазначали учасники дискусії.

Ключовим став аспект обговорення співпраці Харківської ОДТРК, як основної платформи суспільного мовлення в регіоні, з представництвами районних ЗМІ. Директор телерадіокомпанії Сергій Гулевський запропонував усім присутнім співробітництво, аби організувати якісний обмін інформацією і подавати глядачеві якомога повнішу картину подій дня.

Представники громадськості висловили свою підтримку і готовність брати участь у всіх етапах реалізації закону про суспільне телерадіомовлення.

Дискусія на тему майбутнього формату суспільного телебачення і радіо тривала більше двох годин. Визначені нові аспекти в рамках суспільного, які будуть обговорюватись за наступним круглим столом у Харкові.

Відео круглого столу можна побачити на сайті каналу ОТБ: www.otb.com.ua