28.03.2015

27 березня виконуючий обов’язки Голови ДСНС України Зорян Шкіряк провів розширену нараду з керівним складом центрального апарату та територіальних підрозділів Служби, в ході якої визначив основні напрямки діяльності та реформування системи ДСНС у майбутньому.

«Я налаштований на активну та плідну роботу і вимагатиму цього від кожного працівника Служби. Перед нами поставлено нині чимало завдань, які стосуються, в першу чергу, кардинальних змін у підході до роботи. Служба потребує докорінної зміни вектора. Ми працюватимемо відкрито та прозоро. Так, як від нас цього вимагає суспільство. На Службу чекає оновлення керівного складу. Проте одне можу сказати чітко – поки я перебуваю на цій посаді, я відстоюватиму кожного патріота, який готовий виконувати свої обов’язки та працювати на благо Україні. Ми боротимемося з таким негативним явищем, як корупція і кожного корупціонера хапатимемо за руку. Інакше ми не збудуємо прозору систему», - зазначив Зорян Шкіряк.

Він зауважив, що, за короткий термін роботи вже вдалося сформувати перші пропозиції щодо реформування Служби, що будуть представлені Уряду  України.

«Я був шокований рівнем заробітної плати працівників ДСНС.  Коли я дізнався, що базова заробітна плата у Службі складає 2100 гривень, а для рятувальників та піротехніків, які працюють в зоні АТО 4200 гривень, це просто ганьба. Тому, в першу чергу, ми робитимемо все можливе, аби підвищити соціальний захист та рівень заробітних плат працівників ДСНС. Наступне, що мене шокувало, це те, що Служба лише на 7% забезпечена паливно-мастильними матеріалами. А за використане авіаційне пальне в  зоні АТО ми повинні розрахуватися з Міністерством оборони. Це катастрофа. Тому я розраховую на те, що спільними зусиллями ми зможемо змінити цю ситуацію та досягти хороших результатів. Все, чого я прошу – максимального сприяння, відкритості та допомоги. Я поважаю роботу кожного рятувальниками і зроблю все, аби вони мали достойні умови праці», - сказав Зорян Шкіряк.