28.03.2015

Делегація землевпорядної служби України під час навчальної поїздки до Федеративної Республіки Німеччина ознайомилася з організаційною структурою, інституційними основами та кращими практиками Товариства з управління та реалізації земель (BVVG). Українські фахівці у ході візиту, що відбувся у рамках проекту Твіннінг, переймали досвід німецьких колег з управління та адміністрування земель сільськогосподарського призначення державної власності, оцінки земель, функціонування кадастру та протидії корупції. Українська делегація зустрілася з керуючим директором BVVG Штефаном Шульцом, ознайомилася з роботою Міністерства продовольства та сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина та Міністерства інфраструктури і просторового планування Бранденбургу. Крім того, представники української делегації відвідали два фермерські господарства, які діють на землях BVVG.

Представник Державного агентства з розвитку сільських територій, сільського господарства та консолідації земель Федеративної землі Бранденбург (м. Потсдам) наголосив, що основною метою земельної політики у ФРН є покращення розвитку сільських територій і економіки.

Досвід та здобутки Німеччини у сфері реформування земельних відносин можуть бути імплементовані в Україні. Економічний розвиток Німеччини є яскравим прикладом ефективної та дієвої державної політики в умовах децентралізації.