29.03.2015

27 березня Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко провів зустріч з Міністром культури і демократії Швеції пані Аліс Бах Кунке та послом Швеції в Україні Андреасом фон Бекератом.

Сторони обговорили сучасний стан української культури та пріоритети її розвитку, європейський контекст та вплив культури на формування нової України, питання розвитку демократії. Окремо йшлося про статус тимчасово переміщених осіб та інші аспекти гуманітарної політики.

В’ячеслав Кириленко наголосив, що зараз відбувається пошук нових підходів до управління культурною сферою, які наближатимуть її до європейських стандартів, зокрема, Україна вже на шляху до приєднання до програми «Креативна Європа».

В’ячеслав Кириленко подякував Швеції за відчутну підтримку реформ, яку вона надає разом з іншими європейськими країнами. Зі свого боку, пані Кунке висловила підтримку європейському курсу України та відзначила велику роль потужного громадянського суспільства у просуванні європейських цінностей та реформ.