29.03.2015

27 березня Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський здійснив  робочу поїздку до Запоріжжя. Першою зупинкою Міністра став «Запорізький електровозоремонтний завод», який відіграватиме важливу роль у програмі стабілізації матеріально-технічного стану рухомого складу залізниць.

Під час зустрічі Андрія Пивоварського з колективом та керівництвом заводу Міністр інфраструктури зазначив: «Ми всі розуміємо, що залізниці необхідно оновлення рухомого складу. На замовлення нової техніки у необхідних обсягах наразі немає достатніх ресурсів, крім того це досить довготривалий проект. В той же час є вихід - ремонтувати вже наявну техніку на базі вітчизняних підприємств, зокрема на «Запорізькому електровозоремонтному заводі.

Міністерство інфраструктури вже працює над тим, щоб налагодити систему співпраці між підприємствами галузі таким чином, аби вони отримували від цього як виробничий, так і фінансовий ефект, люди – робочі місця, а держава – надходження в бюджет. За словами Міністра, вже видані доручення на підписання контрактів з Запорізьким електровозоремонтним заводом на ремонт 35 одиниць залізничної техніки.