30.03.2015

Посівна кампанія проходить відповідно до графіку. Про це заявив заступник Міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа у Львові на регіональній нараді з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році.

Директор департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимир Топчій відзначив позитивну динаміку у проведенні посівної. Він відзначив тенденцію щодо інтенсифікації виробництва, замість механічного розширення площ.

Також на нараді обговорили питання підтримки аграріїв з боку держави. "Мінагрополітики розробляє законопроект щодо підтримки фермерських господарств на основі досвіду Польщі та інших країн ЄС. Ідеться про утворення виплатних агентств, підтримку фермерів на стартовому етапі, виходу на ринок із якісною продукцією", - відзначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа.

У нараді взяли участь працівники Мінагрополітики, інших державних відомств, а також НААН, Аграрного союзу, Асоціації фермерів та приватних землевласників та представники бізнесу.