30.03.2015

26 березня 2015 року в рамках робочого візиту до Одеси Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський відвідав щорічну урочисту церемонію нагородження переможців Національного морського рейтингу для відзначення досягнень галузі в 2014 році.

Головним здобутком на водному транспорті України в цей складний для країни рік на думку більшості експертів стала стабільна робота морських портів. Серед найкращих: реалізація проекту з днопоглиблення у порту «Южний», який став найбільш глибоководною гаванню для балкерів на Чорному морі, а також запуск в тестовому режимі нового глибоководного контейнерного терміналу на Карантинному молу Одеського порту.

«Переможці номінацій своїм прикладом і здобутками довели, що портова інфраструктура може і буде розвиватися. Сьогодні ми ставимо собі за мету максимально спростити їй цю задачу. В першу чергу, за рахунок реалізації інвестиційних проектів та налагодження ефективного державно-приватного партнерства. Ми задамо темп та правильну траєкторію руху для динамічного зростання галузі», - відзначив Андрій Пивоварський.

Довідково

В 2014 році церемонія проводиться восьмий рік поспіль. Всього в рамках 8-го Національного морського рейтингу на підставі показників роботи за рік визначено 49 лауреатів в 20 номінаціях. Переможці номінацій «Досягнення року» і «Людина року на водному транспорті» визначаються шляхом опитування керівників підприємств, провідних фахівців галузі. Підсумки 2014 року підвели 77 експертів.