31.03.2015

Визначено переможців конкурсу на посаду директора ДП «Укрспирт» 30 березня Конкурсна комісія з відбору керівника ДП «Укрспирт» затвердила та оголосила результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора держпідприємства  спиртової та лікеро-горілчаної промисловості.

Загалом на розгляд комісії було подано 28 пакетів документів. До участі в конкурсі допущені 27 претендентів, до етапу співбесід та презентації конкурсних пропозицій — 20. За результатами голосування на фінальному засіданні комісії переможцями конкурсу стали двоє претендентів — Гаркава Ніна Миколаївна та Далибожик Анатолій Миронович. «Ми предметно і досить жваво обговорювали кожного претендента. Розпитували про стратегію розвитку підприємства, яким чином подолати кризу та корупцію в спиртовій галузі, запустити непрацюючі заводи та технічно переоснастити діючі. Особливу увагу звертали на забезпечення контролю на цих підприємствах, розширення асортименту продукції, можливості виходу на зовнішні ринки. Ми сподіваємося, що наш вибір буде правильним та бажаємо кандидатам успіхів», — зазначив голова конкурсної комісії, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський.

Кандидатури переможців будуть подані на розгляд урядовому Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. Свої висновки він може оприлюднити протягом наступних 10 днів.

Нагадаємо, конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «Укрспирт» було оголошено 28 січня 2015 року. До складу конкурсної комісії увійшли представники відомої  аудиторської компанії «Deloitte», потужних рекрутингових та консалтингових компаній "Pedersen & Partners", HRM, «Jansen Capital Management».