31.03.2015

Міністерство юстиції продовжує юридичний супровід справи по забороні Комуністичної партії України та вимагає якнайшвидше призначити її розгляд. Про це сьогодні повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Так, справу про заборону Комуністичної партії України, яку сьогодні мав розглядати Київський окружний адміністративний суд, було передано на розгляд до Київського апеляційного адміністративного суду.

Представники Київського окружного адмінсуду пояснили це рішення тим фактом, що представники КПУ подали апеляційну скаргу щодо скасування ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва про передачу адміністративної справи, яка стосується заборони КПУ, до Київського окружного адміністративного суду.

Слід зазначити, що ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 12 березня апеляційні скарги представників КПУ на вищевказану ухвалу вже були повернуті заявникам у зв’язку з їх відкликанням.

Такі дії, на переконання Міністерства юстиції України, можна розцінювати виключно як затягування судового процесу через процесуальні процедури.

Нагадаємо, Міністерство юстиції звернулося до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою терміново розглянути подання щодо притягнення до відповідальності суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, які саботували розгляд справи про заборону Компартії.