31.03.2015

Добровільно  здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби до органів внутрішніх справ України можна з 1 по 30 квітня 2015 року.

Громадяни,  які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових   матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Крім того, громадяни, які у вказаний термін добровільно здадуть до органів  внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, у подальшому матимуть можливість оформити відповідні документи, зареєструвати цю зброю  в особисту власність і використовувати її на законних  підставах.

Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених ґумовими кулями несмертельної дії, будуть реєструватися у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Для  отримання детальних  роз’яснень  можна звернутися до працівника дозвільної системи  або  до дільничного  інспектора  міліції.

Слід  пам’ятати, що  незареєстрована  зброя – це не тільки порушення закону,  а й  причина  нещасних випадків,  які  можуть трапитися із громадянами  або їхніми неповнолітніми дітьми.