31.03.2015

Мешканці Донецької та Луганської областей, які не залишили населені пункти, що знаходяться на лінії розмежування та ті, що піддаються постійним обстрілам з боку терористів, не залишаються без допомоги Уряду України, в першу чергу, гуманітарної допомоги. Ці люди потребують продуктів харчування, питної води, медикаментів, одягу, а також будівельних матеріалів.

Саме тому рятувальники спільно з місцевою владою та волонтерами постійно доправляють гуманітарну допомогу у Донецьку та Луганську області.

Так, лише минулого тижня працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій доправили на Схід понад 80 тонн продуктів харчування, у тому числі близько 800 продуктових наборів. Також місцеві мешканці отримали будівельні матеріали.

Крім того, у місто Авдіївка Донецької області рятувальники організували щоденну доставку технічної води до лікарні, міського відділу МВС та місцевої школи.

Гуманітарна допомога минулого тижня надходила від Міжнародного комітету Червоного Хреста, Миколаївської, Житомирської обласних держадміністрацій, Ощадбанку, Асоціації «Виробників ліків України», волонтерських організацій. А також від Норвежського Фонду.

Так, 25 березня Луганська область від Асоціації «Виробників ліків України», отримала близько 20 тонн медичних препаратів для лікувальних установ області. Це медикаменти, яких найбільше потребують люди в прифронтовій зоні - заспокійливі засоби, серцеві, гіпертонічні, протигрипозні препарати і тому подібні.

Загалом на минулому тижні гуманітарну допомогу отримали жителі міст Костянтинівка, Краматорськ, Миколаївка, Авдіївка, Попасна та населеного пункту Новотошківка Донецької області.

У Луганській області гуманітарна допомога надійшла у міста Кремінна, Старобєльськ, Лисичанськ, Сєверодонецьк, населенні пункти Болотине та Старий Айдар Станично-Луганського району.

Враховуючи неспокійну обстановку в Луганському регіоні, а саме періодичні обстріли з боку терористів по населеним пунктам, рятувальники доправляють гуманітарний вантаж броньованими автомобілями КРАЗ, які в лютому були передані Державній службі з надзвичайних ситуацій Урядом України.