31.03.2015

На територіях Донецької та Луганської областей місцевою владою, рятувальниками та комунальними службами вживаються заходи щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт і забезпечення належної життєдіяльності населення.

Ремонтні роботи проводяться на територіях, де припинені бойові дії.

На сьогодні на території Донецької області відновлено газопостачання у 188 із 197 відключених від газопостачання населених пунктах, усього для понад 214 тисяч абонентів та 6 підприємств.

Проте ще й досі без газопостачання залишаються понад 6 тисяч приватних та багатоквартирних будинків - усього понад 13 тисяч людей та 5 підприємств.

На території Луганської області газопостачання повністю відновлено у 70 населених пунктах та частково у 101 населеному пункті (це із 174 відключених від газопостачання). Це загалом більше 94 тисячі абонентів і 54 підприємства.

Разом з тим, без газопостачання залишаються близько тисячі абонентів та 8 підприємств.

На об’єктах житлово-комунальної власності в Донецькій області внаслідок ведення бойових дій без електропостачання залишаються жителі населених пунктів у Мар’їнському районі  – 5,5 тис., Ясинуватському районі - 4,5 тис., Новоазовському -  2,6 тис., Аартемівському районі  – 600, Тельманівському - 455, у місті Авдіїївка -  2,7 тис. абонентів.

Без водопостачання  залишаються 36,5 тис. споживачів у місті Авдіївка та 8 тис. споживачів у місті Красногорівка.

Без тепла у Мар’їнському районі залишаються 11,5 тис. споживачів.

Внаслідок ведення бойових дій, на об’єктах житлово-комунального господарства Луганської області, без електропостачання залишаються 500 абонентів у Попаснянському районі. Без водопостачання залишається 1 тисяча споживачів у Попаснянському районі та більше 500 споживачів у Новоайдарському.

Без теплопостачання у Станично-Луганському районі залишаються об’єкти соціальної сфери. Наразі там ведуться відновлювальні роботи.

Роботи з відновлення систем життєзабезпечення населення, зруйнованих в результаті бойових дій, наразі продовжуються.