31.03.2015

Згідно із домовленостями з Держдепартаментом США саме у Львівській області пройдуть тривалі спільні навчання-тренінги 173 повітрянодесантної бригади армії США і бойових підрозділів Нацгвардії. 290 американських десантників прибудуть на Львівщину для спільних навчань уже 20 квітня. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Домовленість про спільні військові навчання була досягнута під час переговорів Президента України Порошенка і Віце-президента США Байдена. Дякую заступнику Держсекретаря США Вікторії Нуланд та працівникам Посольства США в Україні - без їх енергійності настільки важливий і складний процес підготовки тренінгів був би неможливий, - зазначив Міністр. - У Кабінеті Міністрів і Нацгвардії ми закінчили підготовчі роботи».

За словами Арсена Авакова, тренінги будуть проходити за участю 900 бійців Нацгвардії.

«Три потоки по 300 нацгвардійців. Три потоки по 8 тижнів. Потім спільні навчання. У навчаннях братимуть участь такі відомі підрозділи Нацгвардії, як - Азов, Батальйон ім. Кульчицького, Ягуар, Омега та інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці. Після закінчення навчань у розпорядженні підрозділів Нацгвардії, які пройшли навчання, американські партнери нададуть спеціальну амуніцію і засоби зв'язку», - зазначив Арсен Аваков.