31.03.2015

Слідчим, які займаються найбільш важливими корупційними справами, Уряд України встановить високі зарплати. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі програми “Факти тижня з Оксаною Соколовою” на телеканалі ICTV.

Глава Уряду нагадав, що можливість підвищення зарплат слідчим обговорювалася на розширеному засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ цього тижня: “Заробітна плата слідчого - 2300 гривень. Хіба ми зможемо далі успішно притягувати всю цю банду до відповідальності?”

Він підкреслив, що тим слідчим, які розслідують особливо важливі справи, Уряд встановить “дуже високі заробітні платні”: "Я знайшов 30 тисяч гривень для кожного слідчого, який буде реально воювати з корупційною мафією в країні. Не можемо зразу дати всім - це будуть виключно ті слідчі, які розслідуватимуть найбільш важливі справи”.

Глава Уряду наголосив, що боротьба з корупцією – “це послідовна робота від дня до дня”: “Коли країна знаходиться в війні, коли люди віддають свої копійки і фінансують Збройні Сили, Національну гвардію, - ці потвори розкрадають гроші. Ми мусимо з цим боротися”.