01.04.2015

У період з 31 березня по 2 квітня 2015 року у м. Відень (Австрійська Республіка) відбуваються консультації за участю представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Секретаріату Енергетичного Співтовариства щодо внесення змін до чинного законодавства, в тому числі до Законів України «Про ринок електричної енергії України» та «Про електроенергетику» з метою імплементації норм європейського законодавства, зокрема «Третього енергетичного пакету».

Зазначені консультації стали результатом домовленостей між Міністром Володимиром Демчишиним та Директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем  у ході зустрічі 4 березня ц.р. у м. Києві.

З метою проведення консультацій та опрацювання остаточних пропозицій Міністром Володимиром Демчишином було створено відповідну технічну робочу групу.

Очолює делегацію Бно-Айріян М.К., начальник управління європейської інтеграції Міненерговугілля. До складу української делегації також входять представники НКРЕКП, ДП НЕК «Укренерго», ДП «Енергоринок», а також Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України.