01.04.2015

Завдання місцевих органів влади - зробити так, щоб нова система надання субсидій не просто виглядала красиво на папері, але й реально спрацювала. Про це «Українській правді» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

За його словами, забезпечити роботу нової системи субсидій - це добрий тест для місцевих органів влади (особливо напередодні місцевих виборів) довести свою ефективність у безпосередній роботі з людьми. «Всі можливості для місцевих органів влади для цього є: є прості, зрозумілі і доступні для кожного нові правила призначення субсидій та достатній фінансовий ресурс, закладений до державного бюджету України (близько 24 млрд. грн.), який має у повному обсязі забезпечити фінансову складову реалізації цієї реформи», - зазначив Павло Розенко.

Водночас він зауважив, що із запровадженням нового порядку оформлення субсидій буде непросто. «Система завжди дуже важко сприймає реформи, тим більше не косметичні, а справжні, реальні. Але ми готові долати опір системи, якщо буде потрібно готові вносити уточнення та корективи, шліфувати систему субсидій вже по ходу процесу. Але назад шляху точно не буде. Лише вперед – до нової якості соціальних послуг, до нових стандартів їх надання та підвищення рівня життя наших співгромадян», - наголосив Павло Розенко.