01.04.2015

З метою забезпечення безпеки руху поїздів та збільшення пропускної спроможності залізничних магістралей, до початку літніх перевезень Укрзалізниця планує виконати комплекс ремонтних робіт загалом на 404,9 км колій.

Зокрема, капітальним ремонтом оновлять 72 км колій, середній ремонт застосують на 188 км колій, а комплексно-оздоровчий ремонт проведуть на більш як 144 км колій. Також залізничники замінять 25 комплектів стрілочних переводів.

Капітальний ремонт залізничних колій буде виконано на напрямках Стрілки-Ясениця, Рудки-Калинів Львівської залізниці; Одеса-Застава-1 –Одеса-Застава-2 Одеської залізниці; Фастів-Корнін, Бережесть-Товчаківський Південно-Західної залізниці; на станціях Максимівка, Приколотки, Радьківські Піски та Рубці Південної залізниці.

Середній ремонт та комплексно-оздоровчий ремонт залізничники виконають на основних напрямках пасажирського руху поїздів: Київ – Львів, Київ – Одеса, Київ – Дніпропетровськ та Київ – Харків.

На даний час експлуатаційна протяжність головних колій українських залізниць складає 21640,4 км (74% - безстикова колія).