01.04.2015

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов впевнений, що в Україні вдасться створити мережу молодіжних центрів, і молодь має приймати в цьому процесі активну участь. Про це він заявив, відкриваючи Національний семінар з питань молодіжної політики, який проходить в Києві з 31 березня по 1 квітня. В заході, який проводить Міністерство молоді та спорту і Програма підтримки молодіжної політики країн Східного партнерства ЄС, беруть участь 80 представників структурних підрозділів, установ, центрів та громадських організацій з усіх регіонів України.

У семінарі беруть участь Олаф Кьондген, виконавчий директор Європейського молодіжного центру в Будапешті, Артурас Малінаускас, експерт з питань розвитку мережі молодіжних центрів та неформальної освіти Литви, Андрій Донець – інформаційний представник Ресурсного центру для країн Східної Європи та Кавказу (SALTO), представники програми Східного партнерства тощо.

Ігор Жданов зауважив, що створення мережі молодіжних центрів є одним з пріоритетів діяльності Міністерства: «Я хочу закликати громадські організації в регіонах до більш активної взаємодії із органами місцевого самоврядування. Я знаю кілька прикладів, коли така співпраця дала непоганий результат – було знайдене приміщення, силами активістів і місцевої влади зроблений мінімальний ремонт. З`являється місце, де молодіжні та громадські організації зможуть збиратися, проводити семінари, круглі столи, навчання».

Міністр побажав учасникам семінару плідної роботи: «Під час семінару експерти ознайомлять вас із європейським досвідом створення та роботи молодіжних центрів. Впевнений, навіть зважаючи на українські реалії, він буде корисним у вашій подальшій діяльності».