02.04.2015

31 березня підписано Угоду про партнерство між Міністерством соціальної політики України та Agriteam Canada Consulting Ltd. щодо реалізації проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» та План заходів щодо реалізації проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні».

Міністерство соціальної політики з 2012 року співпрацює з Проектом «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», який фінансується Канадським агентством міжнародного розвитку.

Метою Проекту є впровадження в Україні інноваційних технологій соціальної роботи з дітьми, які перебувають у конфлікті з законом.

Робота здійснюється відповідно до:

- Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, затвердженої указом Президента України від 24.05.2011 № 597/201;

- Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1039-р.

Продовження співробітництва у рамках Проекту є важливим також у зв’язку із прийняттям Закону України «Про пробацію».