02.04.2015

За 3 місяці 2015 року Південно-Західна залізниця перевезла у приміському сполученні 25,2 млн. пасажирів. Торік за аналогічний період приміськими поїздами скористалося 25,7 млн. пасажирів.

Цьогоріч послугами залізниці у приміському сполученні вже скористалися  3,4 млн. громадян пільгових категорій на суму 23,2 млн. грн. Південно-Західна залізниця отримала компенсацій за цьогорічні пільгові перевезення лише 1,2 млн. грн.

Таким чином заборгованість облдержадміністрацій за перевезення громадян пільгових категорій з початку 2015 року у приміському сполученні склала 22 млн. грн.

Заборгованість обласних державних адміністрацій щодо компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів за 2014 рік становить 72,8 млн. грн.

Нагадаємо,  пільгами на залізничному транспорті користуються 25 категорій громадян. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про залізничний транспорт» збитки від здійснення пільгових перевезень відшкодовуються залізницям за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від того, яким органом прийнято рішення щодо введення відповідних пільг.