02.04.2015

Львівська облдержадміністрація вишукала 470 потенційних земельних ділянок у прилеглих населених пунктах довкола Львова. З них 120 наділів землі протягом місяця передадуть учасникам АТО.

Про це сьогодні, 1 квітня, під час прес-конференції щодо забезпечення земельними ділянками та житлом учасників АТО, які є мешканцями Львова, розповів начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін.

«До нас звернулася Львівська міська рада щодо сприяння виділення земель учасникам АТО біля Львова, оскільки у місті вільні ділянки фактично відсутні. Наше управління проаналізувало 96 населених пунктів у 30-кілометровій зоні навколо Львова. За результатами аналізу, вже двадцять земельних ділянок мають отримати військовослужбовці на цьому тижні. Зокрема, у місті Пустомити − 12 ділянок, у селі Вовків − 5 ділянок та у селі Підгірне − 3 ділянки. Протягом квітня 120 ділянок також знайдуть своїх власників. Облдержадміністрація спільно  з райдержадміністраціями продовжує пошук ще приблизно 800 ділянок для забезпечення повної потреби учасників АТО зі Львова», - розповів Володимир Лаврін.

Він також додав, що органи місцевого самоврядування завершують виготовлення та коригування містобудівної і землевпорядної документації. Це дозволить після її затвердження виділити усю необхідну кількість земельних ділянок учасникам антитерористичної операції зі Львівщини.

За словами Володимира Лавріна, на виготовлення необхідної містобудівної документації в обласному бюджеті передбачено 1,2 мільйона гривень, а в бюджеті Львова − 600 тисяч гривень на виготовлення землевпорядної документації.