03.04.2015

Сьогодні, 2 квітня, у Міністерстві оборони України відбулася робоча зустріч Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака з делегацією корпорації “RAND” щодо презентації результатів першого етапу комплексного огляду сектору безпеки і оборони та обговорення подальших напрямів співробітництва.

Розпочинаючи зустріч, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак висловив вдячність керівництву корпорації у прагненні допомогти відомству у важливих реформах.

«Від Міністерства оборони України хочу подякувати фахівцям корпорації “RAND” за допомогу у розбудові сектору безпеки і оборони України в умовах складної воєнно-політичної ситуації в нашій державі. Запевняю, що українська сторона високо цінує цю допомогу», – наголосив Степан Полторак.

Пан Чарлз Райс – віце-президент корпорації “RAND” під час діалогу висловив співчуття родинам загиблих українських воїнів під час збройних протистоянь на Сході України та побажав присутнім миру та успіхів у реформуванні відомства. А також запевнив, що фахівці корпорації зроблять все від них залежне, аби розробити такі рішення, які б надалі реально допомогли оборонному відомстві під час реформ.

У свою чергу Міністр оборони України наголосив, що напрацювання іноземних колег у сфері розвитку сектору безпеки і оборони України є раціональними та актуальними.

«Їх ключові положення враховано при опрацюванні документів оборонного планування, і ми зацікавлені у тому, щоб якомога ефективніше використати вашу фахову консультативну допомогу у процесі імплементації цих документів у майбутньому. Ми зацікавлені у продовженні нашої співпраці», – повідомив генерал-полковник Степан Полторак.