03.04.2015

Навіть у важкі часи, що випали на долю військових, є місце й хорошим новинам, які піднімають бойовий дух. У Старокостянтинівській авіаційній бригаді особовий склад та гості змогли розділити радість новоселів на урочистій церемонії відкриття гуртожитку на території військової частини.

На виконання вимог наказу Міністра оборони України, 31 березня 2015 року 26 сімей військовослужбовців бригади отримали спецордери на житло в гуртожитку, який влаштували в переобладнаній казармі.

Серед запрошених гостей були присутні: міський голова Микола Мельничук, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк, представник КЕВ м. Хмельницький Валентина Костоправ. Урочисту церемонію відкриття гуртожитку провела завідувач військовими гуртожитками Старокостянтинівського гарнізону від КЕВ м. Хмельннницький Наталя Простапюк. Гості запевнили, що й надалі будуть сприяти покращенню житлово-побутових умов військових Старокостянтинівського гарнізону та приділятимуть більше уваги забезпеченню житлом військовослужбовців, які боронять нашу Батьківщину від зовнішнього ворога.

Командир Старокостянтинівської авіаційної бригади полковник Микола Коваленко привітав новоселів та побажав їм тепла і затишку в оселях, мирного неба над головою, оптимізму та натхнення на нові звершення щодо захисту українського народу, незалежності та територіальної цілісності України. Приємним подарунком новоселам став виступ начальника клубу-культуролога капітана Олександра Петрука з “Піснею на добро” Наталії Май.

Після виступів відбулось урочисте вручення спецордерів новоселам, представник КЕВ м. Хмельницький Валентина Костоправ вручила командиру військової частини полковнику Миколі Коваленко символічний ключ від гуртожитку. За українською традицією, відбулося освячення нового житла настоятелем Святотроїцької церкви Отцем Степаном.