03.04.2015

2 квітня Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко та Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко презентували в Краматорську відновлену Донецьку обласну державну телерадіокомпанію.

«Мова йде про початок тестового мовлення, - зазначив Олег Наливайко. – Другий крок – відновлення у повному обсязі роботи Донецької і Луганської ОДТРК».

Олег Наливайко та Олександр Кіхтенко наголосили, що відновити мовлення Донецької ОДТРК без допомоги патріотів було б неможливо. Зокрема, участь у відновленні матеріально-технічної бази компанії взяли телекомпанія ZIK, Вінницька, Запорізька, Полтавська ОДТРК, ТРК «Всесвітня служба УТР», які безкоштовно передали частину свого обладнання у Краматорськ.

Про свою готовність надати Донецькій ОДТРК свої новини, які мають назву «Хроніки Донбасу», заявив головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукаренко. Планується адаптувати радіоновини для ефіру на обласному телебаченні.

Цього року заплановано виділити з державного бюджету Донецькій ОДТРК 2,5 млн. грн. Раніше в її штаті працювало 112 осіб. В телекомпанію повернуться ті, хто не заплямував себе співпрацею із терористами ДНР. Зараз Донецьку ОДТРК очолює Олег Джолос, з яким Держкомтелерадіо укладено контракт до 30 квітня 2015 року.

Нагадаємо, що Донецька ОДТРК, як і телевежі Донецька, була захоплена озброєними бойовиками ДНР у квітні 2014 року. На її базі бойовики організували трансляцію сепаратистського каналу.