03.04.2015

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підписав наказ № 918 «Про порядок застосування системи електронних закупівель».

«З метою підвищення рівня прозорості, відкритості та попередження корупції в сфері державних закупівель - наказую затвердити Порядок застосування системи електронних закупівель в Міністерстві молоді та спорту України, що додається», - йдеться в наказі Міністра.

Ігор Жданов також доручив керівникам державних підприємств, установ, організацій, які належать до сфери управління Мінмолодьспорту в десятиденний строк провести дії, спрямовані на приєднання до системи електронних закупівель товарів, робіт та послуг вартість яких не перевищує межі, встановлені Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».

Вони мають розробити та затвердити власні порядки застосування системи електронних закупівель товарів та послуг, а також надіслати до Мінмолодьспорту звіт про результати проведеної роботи.

Як відомо, до сфери управління Міністерства молоді та спорту, зокрема, належать такі державні підприємства та установи, як: НСК «Олімпійський», «Арена-Львів», Палац спорту, «Укрспортзабезпечення» та інші.