05.04.2015

«МОЗ розпочало роботу над реструктуризацією Міністерства з метою створення ефективної команди однодумців для впровадження запланованої реформи», - заявив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі сьогодні під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Наразі відбувся розподіл функціональних обов’язків серед заступників Міністра: Олександра Павленко курує юридичний супровід діяльності МОЗ, питання роботи з персоналом, а також питання взаємодії з державними органами та громадськістю; Ігор Перегінець – питання фінансово-економічного забезпечення (державні програми, державні закупівлі), співпраці з міжнародними організаціями, а також роботу департаменту організації медичної допомоги. Альона Терещенко, яка багато років працювала у МОЗ, звільнилася із займаної посади за власним бажанням.

Триває робота над реструктуризацією всіх департаментів Міністерства: переглядаються функціональні обов’язки та якість роботи керівників. Зокрема, очікуються серйозні кадрові зміни в управлінні фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції, фінансово-економічному департаменті, департаменті медичної допомоги.

«Протягом чотирьох місяців роботи у МОЗ, я вивчав структуру Міністерства, спілкувався зі співробітниками, аналізував їхню діяльність чи бездіяльність і паралельно працював над платформою для реформування галузі, - зазначив Міністр. – В результаті, розпочалась реструктуризація, яка принесе у роботу нові цінності: відкритість, прозорість та орієнтацію на забезпечення людських потреб, адже саме люди, їх здоров’я і тривалість життя мають бути у фокусі діяльності Міністерства».