05.04.2015

2 квітня Укрпошта підписала Меморандум з Асоціацією «Незалежні регіональні видавці України» про співпрацю.

Згідно з цим Меморандумом, сторони спрямовують свої зусилля на створення умов для збільшення обсягів продажів та сприяння популяризації вітчизняних періодичних видань.

Свої підписи на документі засвідчили в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук та голова Ради директорів Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» Олександр Човган.

«Укрпошта підписує вже другий Меморандум із громадською організацією, яка представляє українських видавців. Хочу відзначити, що наша співпраця з видавцями і їх об’єднаннями є досить плідною, – зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук, – Сьогодні наше головне завдання активізувати роботу з видавцями та редакціями періодичних видань. У складному виробничому процесі видання, друку, експедирування та доставки періодики – «Укрпошта» є однією з важливих ланок. Тому, ми добре розуміємо, що успішна робота ЗМІ та видавців значною мірою залежать від якості роботи Укрпошти, зокрема від швидкості доставки і розповсюдження преси, особливо щоденної.

Зі свого боку, Укрпошта буде робити все можливе для якісного надання послуг. Позитивний результат нашої співпраці я вбачаю у збільшенні доходів і довіри до Укрпошти з боку представників ЗМІ», – додав Ігор Ткачук.

Голова Ради директорів Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» Олександр Човган від себе додав: «В контексті Меморандуму, Асоціація виступає в ролі адвоката між регіональними видавцями та Укрпоштою. Досвід країн-сусідів, зокрема Польщі свідчить, що за останні 3 роки доля регіональних друкованих видань зросла на 50%, а доля національних газет впала майже на 40%. Разом з тим, вартість регіональних видань зросла майже вдвоє, – відзначив Олександр Човган. – Сьогодні Україна, багато в чому, повторює шлях розвитку Польщі. Про це свідчить той факт, що за останній час між Укрпоштою і регіональними виданнями обсяги послуг зросли вдвічі. А завдяки подальшій співпраці Укрпошти з нашою Асоціацією цей показник може зрости ще на 50% – за рахунок збільшення читацької аудиторії регіональних газет».