06.04.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Учора ввечері, 3 квітня, бойовики здійснили обстріл зі стрілецької зброї блокпоста «Майорське», на якому несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та ЗСУ. Постраждалих немає.

Протягом доби терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом було зафіксовано 1 БПЛА в районі Маріуполя.

Учора прикордонники поблизу н.п. Диліївка (Донецька обл.) під час перевірки легкового автомобіля «Нива», який їхав з н.п. Дзержинськ до н.п. Горлівка, затримали особу, яка ймовірно причетна до терористичної діяльності. В ході проведення особистого огляду було виявлено  нещодавно отримані  поранення лівого плеча та правого коліна, походження яких затриманий пояснити не міг. Також на цій же ділянці відповідальності правоохоронці затримали громадянку України, яка їхала автомобілем з н.п. Горлівка до н.п. Дзержинськ. У ході перевірки у неї виявили карту Донецької області з нанесеними відмітками, характер яких вона не змогла пояснити.  Затриманих осіб передано співробітникам МВС у Донецькій області.

Крім того, у контрольному пункті  «Бугас» у громадянина України - жителя м. Шахтарськ, який слідував на виїзд автомобілем «ГАЗ», прикордонники виявили підроблену перепустку. Громадянина передано співробітникам міліції в Донецькій області.

Також, учора охоронці кордону на залізничній станції «Кривий Торець» під час здійснення заходів контролю,  виявили 24 вагони поїзда з металобрухтом,  загальною вагою понад 1200 тонн,  без належних товарно-супровідних документів. По даному випадку поінформовано працівників фіскальної служби.