07.04.2015

Формат проведення конкурсу на заміщення посади директора Держкомпанії «Укрспирт» зробило неможливим проходження в фінал випадкових людей. Про це йдеться в статті голови конкурсної комісії, Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського, опублікованій на сайті ІА «Укрінформ».

«На посаду директора підприємства комісія обирала людей, які готові ефективно реформувати галузь. Комісію цікавило вирішення системних проблем, що накопичилися. А це корупція, відновлення роботи підприємств, створення робочих місць, збільшення мотивації для співробітників, технічна модернізація та реструктуризація», – зазначив голова комісії.

Він додав, що конкурс був чесним та прозорим. Два з трьох етапів відбувалися у присутності ЗМІ. Перед об’єктивами телекамер комісія приймала рішення щодо допуску кандидатів та проводила фінальне голосування з оголошенням фіналістів. Щодо самої комісії, то до її складу увійшли спеціалісти відомих рекрутингових, аудиторських та консалтингових компаній – Delloite, Pedersen&Partners, HRM та інші. «Вони цінують репутацію своїх компаній і не стануть ризикувати її втратою через конкурс в «Укрспирті». Важливо, що конкурс був максимально відкритим для ЗМІ. Я за останні тижні особисто кілька разів відповідав на запитання журналістів у прямому ефірі. Представники ЗМІ перебували на засіданнях комісії», – повідомив Перший заступник Міністра.

Крім того, посилено відповідальність майбутніх керівників. Адже запропонована ними стратегія розвитку того чи іншого ДП стане основою його трудового контракту: «Тільки-но справи керівника увійдуть в суперечність із його деклараціями, з’явиться законна підстава для звільнення».

Нагадаємо, 30 березня конкурсна комісія оголосила імена фіналістів конкурсу на заміщення посади директора ДП «Укрспирт». Ними стали діючий заступник керівника компанії Анатолій Далибожик та Ніна Гаркава, яка раніше очолювала об’єднання Укрспирт в Івано-Франківській області. Наступний етап – Комітетом з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. П’ять міністрів та п’ять незалежних експертів оберуть переможця, або відхилять обидві кандидатури.