07.04.2015

Укрпошта вже доставила всім споживачам житлово-комунальних послуг Житомирської області бланки заяв і декларацій на отримання житлових субсидій.

Таким чином, Житомирська філія Укрпошти першою в України доставила громадянам бланки документів на отримання субсидій. Дана робота виконана в рамках нещодавно підписаного Меморандуму між Укрпоштою та Житомирською облдержадміністрацією.

Нагадаємо, що 3 квітня Укрпошта та Житомирська ОДА підписали Меморандум про співробітництво у сфері надання послуг поштового зв’язку, яким були закріплені ефективні механізми доставки документів для оформлення житлових субсидій. В рамках своїх зобов’язань за Меморандумом, станом на 6 квітня Укрпошта вже виконала перший етап домовленостей – доставила 584 тис. екземплярів бланків заяв і декларацій на отримання житлових субсидій. Це – 100% обумовлених обсягів.

«Нині для пересічного українця головним побутовим питання є тарифна політика на комунальні послуги. Укрпошта спільно з керівництвом області вже створили житомирянам максимально зручні умови для оформлення житлових субсидій. Наразі ми ведемо активну роботу щодо впровадження подібної практики в інших областях, адже ми добре розуміємо, що час – це гроші», – зазначив в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

Водночас, за прогнозами  Мінсоцполітики, зростання кількості звернень до органів соціального захисту від громадян очікується вже у травні. Таким чином, влада Житомирщини разом з Укрпоштою спрацювали на випередження, адже житомиряни тепер мають достатньо часу, аби дізнатися про порядок отримання субсидій та заповнити всі необхідні документи.

Після заповнення, житомиряни можуть відправити доставлені бланки через Укрпошту рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу органів соціального захисту населення. Така форма відправлення гарантує зручність для споживача, надійність доставки документів і забезпечує зворотній зв’язок з інформацією про доставку.