07.04.2015

Комунальне підприємство «Фармація» домовилося з вітчизняними виробниками фармацевтичної продукції  про зменшення ціни на основні ліки та розширення пільгового переліку до 160 найменувань. Про це повідомляє управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Київської МДА.

Так, зокрема, генеральний директор комунального підприємства «Фармація» Руслан Світлий розповів, що відповідний меморандум підписаний з п’ятьма компаніями, які погодилися знизити ціну закупівлі на життєво необхідні препарати від хвороб серця, сосудів, суглобів, органів дихання, протизапальні та протизастудні препарати, а також вітаміни, мазі, сиропи та інше.  Власники «Картки киянина» зможуть їх придбати зі знижкою до 50%».

«Якщо раніше пільгові ліки були доступні лише у сорока аптеках КП «Фармація», відтепер їх можна придбати у всіх 98 соціальних аптеках муніципального підприємства. А перелік збільшений від 100 до 160 найменувань», – зазначив Руслан Світлий.

Керівник комунального підприємства підкреслив, що в аптеках «Фармації» на ці ліки практично немає націнки. А знижка у середньому складає 30%. Дешевше майже вполовину, ніж в комерційних аптеках, обійдуться власникам «Картки киянина» препарати Лізак, Амброксол, Пантестін, Єврораміпріл, Амізон.

«Ми продовжимо працювати над розширенням переліку пільгових ліків. Крім цього, КП «Фармація» планує розвиток нещодавно запущених проектів, серед яких «Окуляри киянам», – повідомив Руслан Світлий, та зауважив, що підприємство постійно моніторить вартість ліків на столичному ринку, щоб запропонувати киянам найбільш привабливу ціну, та стимулювати інші аптеки знижувати націнку.