08.04.2015

Укрзалізниця запропонувала пасажирам напередодні Великодня (9 та 10 квітня) у напрямку західної та південної України 45,4 тис. місць. Наразі на ці дати у продажу залишається ще понад 2,1 тис. вільних місць.

Зокрема, у напрямку західної України на ці дати у цілорічних та додаткових поїздах було запропоновано 36,2 тис. місць, у продажу залишається понад 1,6 тис. місць. На південь країни пасажирам було запропоновано 9,2 тис. місць, у продажу наразі залишається майже 500 місць.

Також Укрзалізницею було вжито додаткових заходів для виїзду пасажирів із місць відпочинку. Так, для виїзду із західної України на 12 та 13 квітня пасажирам було запропоновано понад 34,2 тис. місць, у продажу залишається близько 3,6 тис. місць. Для виїзду із півдня було запропоновано майже 8 тис. місць, у продажу залишається близько 1,1 тис. місць.

Наразі для більшості громадян залізничний транспорт залишається найбільш доступним та зручним видом транспорту. Керівництво Укрзалізниці усвідомлює це, й попри збитковість пасажирських перевезень, знаходить можливість призначати додаткові поїзди у разі збільшення пасажиропотоку.

Раніше повідомлялося, що на період великодніх свят Укрзалізниця призначила низку додаткових поїздів у найбільш популярних напрямках та додаткові рейси цілорічних поїздів.