08.04.2015

6 квітня 2015 року, Міністр екології на природних ресурсів України Ігор Шевченко підписав наказ «Про додаткові заходи щодо збереження біорізноманіття територій та об'єктів природно-заповідного фонду» № 114.

Документом, забороняється проведення санітарних заходів у частині санітарних рубок дерев та ліквідації захаращеності у межах природних заповідників, заповідних зон біосферних заповідників і національних природних парків, що належать до сфери управління Мінприроди, за винятком випадків, передбачених частинами третьою, п'ятою та шостою статті 16 Закону України "Про природно-заповідний фонд України".

Нагадаємо

23 березня 2015 р. Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко зустрівся з активістами-екологами, які пікетували Мінприроди, вимагаючи припинити «санітарні рубки» лісів.

Міністр негайно доручив створити робочу групу з питань здійснення санітарних заходів в природних заповідниках та заповідних зонах. До складу робочої групи увійшли також і представники громадських організацій, що були присутні на зустрічі.