08.04.2015

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Плану проведення перевірок відповідно до вказаного Закону, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України, тривають перевірки щодо начальницького та особового складу Служби.

Усього в ДСНС України підлягають перевірці близько 50 тисяч осіб, з них 1870 - це особи, звільнення яких належить до повноважень Голови ДСНС України, тобто перевірка здійснюється безпосередньо Головою ДСНС України.

З 2 березня 2015 року в ДСНС України розпочато І етап проведення перевірок щодо очищення влади - стосовно осіб начальницького складу та державних службовців апарату ДСНС України. Виконуючий обов’язки Голови ДСНС України Зорян Шкіряк особисто контролює процес проведення перевірок.

З 28 квітня 2015 року розпочинається ІІ етап перевірки щодо очищення влади в ДСНС України - стосовно керівників, перших заступників керівників, заступників керівників органів і підрозділів цивільного захисту та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління ДСНС України.

Наразі підготовлено та направлено запити про проведення перевірки до відповідних органів стосовно 230 осіб Центрального апарату ДСНС України із 330 працівників.

Разом з тим до Міністерства юстиції України щоденно надсилаються повідомлення про початок проходження працівниками перевірки, а також близько 60 запитів до відповідних органів перевірки.

З керівними документами з питань люстрації та відомостями про стан проходження перевірок, які підлягають оприлюдненню, кожен може ознайомитися на офіційному веб-сайті ДСНС України у розділі «Очищення влади» (http://www.mns.gov.ua/content/control.html).