08.04.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Учора терористи здійснили обстріл зі стрілецької зброї блокпоста «Золоте», на якому несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та ЗСУ. Постраждалих немає.

Протягом доби сили незаконних збройних формувань продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом було зафіксовано 3 БПЛА в Донецькій області.

Учора у контрольних пунктах  «Миколаївка» та «Георгіївка» у двох громадян України, які слідували на виїзд до населених пунктів Горлівка та Донецьк, прикордонники виявили підроблені перепустки. Громадян передано співробітникам міліції в Донецькій області.

Уздовж лінії розмежування прикордонні наряди затримали 18 транспортних засобів з вантажами. Транспортними засобами громадяни України перевозили товари без належних документів і намагалися об'їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Усі автомобілі передані працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Також учора у контрольному пункті «Волноваха» під час здійснення заходів контролю охоронці кордону виявили 64 вагони з металобрухтом без належних товарно-супровідних документів. Про даний випадок поінформовано працівників фіскальної служби.