09.04.2015

ЯЦЕНЮК А.П. – Доброго дня, шановні представники ЗМІ, шановні члени Кабінету Міністрів, народні депутати України і всі присутні на засіданні Кабінету Міністрів України!

У нас сьогодні буде дві презентації. Перша презентація Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку Зубка Г.Г., яка спрямована на те, щоб розповісти, яким чином в Україні будуть здійснюватись заходи по енергоефективності. Ми в минулому році розпочали програму з компенсації вартості на придбання негазових котлів, 20% від вартості такого котла компенсується з державного бюджету. В цьому році ми розповсюджуємо цю програму, в тому числі на утеплення як індивідуальних будинків, так і на ОСББ і розмір компенсації буде 30 і відповідно 40%.

Я просив би, щоб Геннадій Григорович розповів про те, яким чином ми будемо економити енергію, зменшувати відповідно рахунки за тепло, за газ і допомагати з держбюджету країні стати більш енергонезалежною.

Пункт 2. Про використання коштів ЄС для фінансування заходів

з енергоефективності та заміни газових котлів для населення

ЗУБКО Г.Г. – Ми продовжуємо роботу по тому, щоб при збільшенні вартості газу, при збільшенні взагалі курсу, за яким платимо за газ, зробити так, щоб сьогодні наші громадяни могли менше споживати його і тим самим менше витрачати свої гроші на саме теплову енергію.

Тому Уряд зараз запускає нову програму разом із партнером Ощадбанком з приводу того, щоб компенсувати вартість придбаного обладнання по негазовим котлам – 20%, по термомодернізації – утепленню індивідуальних будинків, а це означає, що практично все, що входить у дахи, стіни, покрівлі, фундаменти, вікна – це може бути спрямовано на те, щоб взяти кредит в Ощадбанку і компенсувати 30% цієї вартості. Також це стосується обліку, це стосується індивідуальних теплових пунктів, які в залежності від температури повітря на вулиці зможуть зменшувати подачу тепла в будинок, і також це стосується багатоповерхових будинків.

Поки що ми цю програму зможемо запровадити тільки в ОСББ, тому що там є організований механізм і є хто може запозичити ці кошти, і є той, хто може повернути. Тому на цей напрямок ми спрямовуємо 40% компенсації від вартості тіла кредиту.

Дуже прості кроки: сьогодні Ощадбанк готовий додати до 343 млн., які виділяються Уряду на компенсацію тіла кредиту, додати ще додатково 1,3 млрд. грн. для того, щоб в якості кредитів надати це населенню, і населення за рахунок початку неопалювального сезону літніх місяців зможе скористатися цією програмою і утеплити свої будинки, свої багатоповерхівки, а також зробити так, щоб, не споживаючи природний газ, який сьогодні, крім Росії, ми можемо ще постачати і з Європи, зробити так, щоб поміняти на негазові котли.

Це дуже важливо, тому що на сьогоднішній день Україна споживає в три рази більше, ніж сусідня Польща. В той же час ВВП Польщі в три рази більше, ніж в Україні. І сьогодні це той інструмент, коли при збільшенні вартості газу, при збільшенні курсу долару і вартості споживання ми можемо взагалі зменшувати ці речі.

Не важливо, скільки коштує газ. Важливо, скільки ми його споживаємо. Сьогодні у Норвегії газ коштує біля 500 євро за 1000 куб. м. Але на сьогоднішній день простий, незаможний норвежець витрачає 50 євро.

Тому сьогодні ми готові рухатися далі. Сьогодні є міжнародні фінансові організації, які готові залучитися до цієї програми. Під час відвідання Прем’єр-міністром Німеччини також були попередні домовленості для того, щоб надати таку допомогу, саме фінансування таких проектів. Ми би хотіли, щоб сьогодні українці, наші активні громадяни долучилися до цієї громадяни, і за рахунок ефективного використання цих коштів ми би дивилися, яким чином рухається ринок, яким чином нам далі впроваджувати ті інструменти, які допоможуть нам взагалі перейти на зменшення споживання вуглеводнів.

Я можу сказати, що за 30 років Швеція пройшла шлях від 82% споживання природного газу і нафти до 12%. Це був практично перехід на альтернативну енергетику, на утеплення, на тепломодернізацію, на облік теплової енергії і найголовніше – справедливі ціни для споживачів.

ЯЦЕНЮК А.П. – Чи правильно я розумію? Ми зараз відправляємо ці кошти, приймаємо рішення і Ощадбанк отримує додатково можливість компенсувати від 20 до 40% кредиту.

ЗУБКО Г.Г. – Ощадбанк укладає договір ыз людиною, яка прийшла і звернулася для оплати конкретно або будівельних матеріалів, або пунктів обліку, а Держенергоефективність, отримавши ці документи, направляє на конкретний рахунок людини, яка відкриє в Ощадбанку свій поточний рахунок, або 20% компенсації, або 30%, якщо це індивідуальний рахунок, або до 40%, якщо це ОСББ, яке взяло кредит в Ощадбанку на термомодернізацію.

ЯЦЕНЮК А.П. – Загальний обсяг ресурсу, який буде задіяний в програмі, якщо включити наші гроші і Ощадбанку, це 1,2 млрд. грн.

ЗУБКО Г.Г. – Це практично якщо разом – це 1,57 млрд.

ЯЦЕНЮК А.П. – Тобто з нашими грошима – 1,5 млрд. грн.?

ЗУБКО Г.Г. – Це 1,5 млрд. грн. 1,23 ми залучаємо і 343 млн. ми направляємо на цю програму.

ЯЦЕНЮК А.П. – Скільки сімей зможуть скористатися цією програмою?

ЗУБКО Г.Г. – По наших розрахунках це 134 тис. сімей. Це невелика кількість від того обсягу, який, ми розуміємо, що сьогодні в дуже величезний недофінансований ринок енергоефективності. За нашими оцінками це близько 300 млрд. грн. Але я можу сказати, що цей шлях Польща пройшла за 15 років, Швеція пройшла за 30 років.

У нас шлях повинен бути меншим, ми розраховуємо на 3 – 5 років при залученні інвестицій, при залученні нових технологій. Чому? Тому що вони дуже швидко просуваються саме в цьому напрямку, і у нас дуже великий ресурс в Україні альтернативних джерел енергії, які ми повинні на сьогоднішній день використовувати активніше. І саме не газові котли, які були ще, ця програма розпочата в минулому році, повинні нам в цьому допомогти.

ЯЦЕНЮК А.П. – Я просив би, Геннадію Григоровичу, Вас разом з керівництвом Ощадного банку, і так само, щоб наші обласні державні адміністрації разом з обласними підрозділами Ощадного банку по Україні провели прес-конференції, розказали людям, як прийти в банк, як оформити кредит і як отримати компенсацію з державного бюджету на те, щоб купити нові вікна, щоб утеплити будинок, щоб утеплити багатоквартирний будинок, щоб замінити котел і отримати 20% компенсації.

Тобто якщо людина прийшла і прийняла рішення купити котел, то 20% з державного бюджету вартості цього котла бюджет віддає. Якщо людина має свій будинок і хоче зробити утеплення будинку, то до 30% від вартості цього проекту він також може отримати, але не вище 10 тис. грн. Я правильно пам’ятаю?

ЗУБКО Г.Г. – На один будинок, тому що будинки є різні, в когось 72 кв. метри будинок, у когось – 400. Тому є певне верхнє обмеження. Після публікації постанови Ощадбанком разом з нами пропрацьована покрокова інформаційна кампанія по інформаційному забезпеченню цих речей в мережах і в областях.

ЯЦЕНЮК А.П. – І на багатоквартирний будинок, якщо є ОСББ, то ОСББ може укласти угоду і отримати компенсацію 40%.

ЗУБКО Г.Г. – 40%, але не більше 10 тис. на одну квартиру, тому що у нас є ОСББ на один під'їзд, де є 36 квартир, але і є ОСББ, де є 100 квартир. І це різні взагалі обсяги, і тому в нас є певне обмеження для того, щоб більше ОСББ могли скористатися цією програмою.

АБРОМАВИЧУС А. – Хотел спросить, есть ли какие-то индикативные подсчеты, сколько всех этих инвестиций будет идти на отечественных производителей? В процентах – 100 или 50? При таких больших инвестициях хотелось бы, конечно, чтобы заработали наши предприятия.

ЗУБКО Г.Г. – Практично ще один розрахунок по ринку енергоефективності – це залучення практично нашої людської сили, наших будівельних матеріалів, наших заводів, які сьогодні виробляють будівельні матеріали, тому що практично 90% цих матеріалів – це виробництво українських підприємств. Ринок дуже недофінансований на сьогодні, є і фонд ..., який чекає інструментів, де може він надати 100 млн. євро на цей ринок і запровадити не тільки нові робочі місця в областях по утепленню будинків, а ще й дати можливість сьогодні розвиватися нашим підприємствам, які займаються обліком теплової енергії.

Чому? Тому що облік виходить сьогодні на перший план, тому що це енергосервісні компанії, які можуть вийти, але нам потрібно порахувати, скільки ми споживаємо теплової енергії, скільки ми можемо зекономити і скільки ми можемо повернути з витрат на субвенції, які сьогодні ми платимо на субсидії людям, ми можемо повернути в енергоефективність для того, щоб заощадити ці гроші не на повітря, а в розвиток індустрії.

ШЕВЧЕНКО І.А. – Наскільки я зрозумів, ця програма буде працювати тільки у разі отримання кредиту, тобто через кредит. А якщо людина захоче за свої кошти це зробити, то вона відшкодування не зможе отримати?

ЗУБКО Г.Г. – Дуже важливе питання. Я хотів би сказати, що ми відійшли від того, щоб міністерства або агентства вирішували, кому надавати кредит, кому – ні. Є на сьогодні оператор – Ощадбанк, який визначає, чи спроможна людина повернути ці гроші, застави ніякої не потрібно. Потрібна тільки порука людини, яка має стабільний дохід.

Але питання в іншому. Якщо людина не хоче брати кредит, вона може оформити всі документи в Ощадбанку і відразу погасити всі ці гроші з отриманням тієї компенсації, яка потрібна. Це прозора система, яка працює в усіх областях. Ощадбанк, який практично на сьогодні має дуже велику мережу, і у нас сьогодні це питання відкритості і прозорості по використанню цих грошей.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую, Геннадію Григоровичу!

Шановні члени Уряду і представники ЗМІ! В чому полягає завдання Уряду? Завдання Уряду полягає в тому, щоб зробити все для зменшення вартості для кожної сім'ї як платіжки, так і витрат на житлово-комунальні послуги.

Для того щоб компенсувати тарифи, Уряд розпочав широку програму масових субсидій для всіх громадян України. Вже прийшли перші заяви до українських громадян на те, щоб заповнити заяву і отримати субсидію. Займаються цим теплопостачальні підприємства. Нагадаю, що з 90 питань, які раніше були в заяві, залишилося зараз 15. Із декількох десятків документів, які треба було подавати, ми практично повністю забрали бюрократію і спростили цей процес. Людина отримує заяву, заповнює 15 відповідей на 15 питань, відправляє її в соціальну службу, не стоїть в черзі, і соціальна служба самостійно призначає субсидії для громадян.

Це перше і основне, чим повинен займатися Уряд. Той, хто малозабезпечений, той, кому не вистачає коштів на те, щоб виплатити житлово-комунальні послуги, той отримує пряму субсидію від держави. Загальний обсяг в бюджеті на такі субсидії – 24,5 млрд. грн. Ми вважаємо, що ми можемо покрити субсидіями до 15 млн. громадян.

Друге. Нам треба менше споживати енергетики, про що сказав Геннадій Григорович. Польща, яка має в три рази більше ВВП (вже в чотири), споживає енергетики в п’ять разів менше. І тому друге, що робить Уряд, - це програма енергоефективності. Хочете поміняти газовий котел, який неефективний і який дорого коштує для вас, – 20% вартості такого котла бюджет компенсує, якщо ви вирішили придбати інший, негазовий котел. Хочете утеплити свою квартиру – 30% від вартості такого утеплення, але не вище 10 тис. грн., так само держава дає. Хочете  утеплити будинок – 40%, якщо це ОСББ, держава компенсує на кожну квартиру, і так само не більше 10 тис. грн.

Третє, про що я хотів би окремо зазначити, і це було після зустріч із фракціями, які відбувалися в понеділок. Я бачу, тут є "Самопоміч", якраз піднімалося це питання – прибори обліку. Нагадаю, прибори обліку відповідно до законодавства повинні ставити компанії, які надають відповідну послугу, і це включається в тарифи. НКРЕ зобов’язано забезпечити фінансування для компаній, а компанії зобов’язані поставити прибори обліку для громадян. Людина повинна платити за те, що вона отримує. А те, що вона отримує, повинно відповідати кількості і (увага!) якості, яка підтверджена відповідними приладами обліку.

Четверте, до чого я хотів би дійти, – це якість. І тут я даю доручення Мінрегіону, Мінпаливенерго і НКРЕКП. Якість послуги – це завдання номер один. Тільки тоді люди повірять у справедливість. Не просто зміна тарифів, а зміна якості, підходів, обліку і компенсація від держави як на субсидії, так і на утеплення будинків і зменшення споживання енергетичних ресурсів.

Це програма номер один на поточний рік. Добре, що в минулому році ми скоротили споживання газу майже на 20%, але це був тільки перший крок. Зараз треба скоротити споживання енергетичних ресурсів для кожної родини, щоб менше платити, платити тільки за те, що ти отримав, і отримати субсидію, якщо тобі не вистачає на оплату житлово-комунальних послуг.

Тому я прошу Вас, Геннадію Григоровичу, в п’ятницю провести селектор з керівниками ОДА, з енергопостачальними компаніями, щоб "накрутити всім хвоста", ще раз перевірити, як розсилаються заяви на отримання субсидій. Міністра соціальної політики прошу далі продовжувати ту роботу з роз’яснення людям, що робить Уряд.

Окремо також хочу зазначити, що треба прийняти новий закон у Парламенті – Закон "Про Національну комісію регулювання енергетики і комунальних послуг", ми цей закон вже разом з Енергетичним Співтовариством напрацювали. Це повинен бути незалежний орган, який прозоро встановлює тарифи, який звітує перед громадянами України звідки взявся цей тариф, який контролює кожну енергопостачальну компанію на предмет відповідності встановленого тарифу і отриманих коштів від кожного громадянина України.

Також у Парламенті ми очікуємо прийняття Закону "Про ринок природного газу". Не знаю чи всі знають, нагадаю, що у нас, виявляється, практично всі газові розподільчі мережі – це державна власність. І за дивним збігом обставин облгази, які належать групі Фірташа – Льовочкіна, безкоштовно користуються всіма газорозподільчими мережами, які знаходяться в державній власності.

Уряд вимагає прийняття відповідного закону, який передбачає виключно право користування такими газорозподільчими мережами на платній основі. Гроші платіть державі. А ні ви вкрали газорозподільчі мережі і думаєте, що це так просто пройде.

Тому я сподіваюсь, що Парламент підтримує позицію Уряду, і ми закінчимо безкоштовне використання газорозподільчих мереж, і всі приватні облгази будуть платити державі орендні платежі за використання державних газорозподільчих мереж. Відповідний закон в Парламенті повинен голосуватися в четвер.

50 плюс одну – ми проголосували, Уряд вніс цю позицію, і ми повертаємо контроль над енергетичними компаніями. Тепер ми повертаємо контроль над всіма газорозподільчими мережами, які потрапили в приватні руки, які належать державі і за які держава не отримує ні копійки грошей.

Друге питання сьогодні порядку денного – Петренко П.Д., запровадження системи електронних сервісів.

Пункт 1. Про запровадження системи електронних сервісів у сфері державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців

ПЕТРЕНКО П.Д. – Шановний Арсенію Петровичу! Шановні члени Уряду! Шановні журналісти!

Одна із найважливіших реформ, які запроваджує Уряд, - це спрощення умов ведення бізнесу і спрощення умов спілкування українських громадян з державною і державними органами.

Міністерство юстиції є тим міністерством, яке фактично стоїть на першому етапі ланцюжка створення будь-якої компанії, або реєстрації будь-якого малого підприємця. І протягом року в середньому близько 5 млн. українців звертаються до нас за різного роду документами.

Як це було завжди? Це супроводжувалося великим дискомфортом, бюрократією, побутовою корупцією, тому що величезні черги, які існували в системі реєстрації, – це було те ганебне явище, яке фактично не личило сервісам, які повинна надавати держава.

Уряд вніс на початку року відповідний законопроект, і парламент його проголосував – про дерегуляцію, про спрощення умов ведення бізнесі. І Мін’юст на сьогоднішній день – перше міністерство, яке запроваджує онлайн-сервіси по отриманню відповідних документів нашими підприємцями через Інтернет без черг, без відповідних хабарів, у режимі онлайн.

Йдеться про те, що раніше витрачалося в середньому нашими підприємцями декілька годин, у кращому випадку, а то й декілька днів для того, щоб отримати виписку і довідку про те, що вони є дійсно підприємцями, що в них є така структура власності, що саме таким видом діяльності вони займаються.

Буквально декілька тижнів тому Уряд прийняв низку актів і доручив Мін’юсту після набуття чинності закону, який набув чинності вчора, запустити в режимі онлайн ті сервіси, які стосуються практично кожного нашого підприємця, і ті сервіси, які вони раніше отримували некомфортно і неякісно. Прямо зараз, буквально через декілька хвилин, ми запустимо в режимі онлайн на нашому сайті цей електронний сервіс. Ми презентуємо перший витяг, який ми зробимо в режимі реального часу. І з цього моменту фактично кожен українець може робити це в себе вдома, не відвідуючи відповідні державні органи.

Хочу зазначити, що, крім зручності і комфорту, які ми створюємо для українців, ці реформи, а це дійсно реальна реформа, яку відчує кожен українець, мають конкретний вираз. По підрахунку експертів Easy business той блок ініціатив, які були запроваджені Урядом у системі реєстрації і в системі реєстрації як бізнесу, так і нерухомості, дасть можливість Україні піднятися у рейтингах в частині реєстрації бізнесу з 76-го місця, на якому ми знаходимося на сьогоднішній день, на 12-те місце; у частині реєстрації нерухомості – з 59-го місця на 35-те місце.

Ми маємо надію, що парламент так само проявить рішучість в прийнятті ще низки інших законодавчих актів щодо захисту прав інвесторів, і загальна позиція України в цьому році покращиться, як мінімум, на 20 пунктів. Це серйозний прорив для країни, коли ми протягом одного року можемо рухатися таким чином у реєстрації, простоті ведення бізнесу.

Кожен пункт, який Україна отримує додатково в цьому рейтингу, означає інвестиції близько 1 млрд. дол. Тому всі ці реформи, крім відчуття простого українця, це конкретні інвестиції, конкретні компанії, які можуть зайти в Україну і працювати тут за новими, зрозумілими, прозорими європейськими правилами.

Я прошу зараз продемонструвати цей сервіс. Це оновлений сайт Мін’юсту, який буквально цієї хвилини починає працювати. Відповідно, ви бачите, є віконце електронні сервіси он-лайн, переходимо через цю іконку на наступний елемент, прошу повернутись. Хочу показати, що на сьогодні в режимі он-лайн є можливість зареєструвати компанію. Первинна реєстрація компанії так само доступна зараз для українців. Так само є можливість отримати електронні виписки юридичної особи, витяги або довідки, завантаживши їх прямо із сайту, без будь-яких підписів і печаток, без стояння в чергах. Так само Уряд України ще на початку року запустив відкритий майновий реєстр, тобто реєстр нерухомості, ми так само його тут презентуємо. І відповідні реєстри пов’язані із справами про банкрутство.

Переходимо на наступну вкладку, якщо ми хочемо отримати зараз виписку в режимі он-лайн. Ви бачите, що є можливість замовити відомості з єдиного державного реєстру і створити відповідний запит. Прошу зайти. На сьогодні ми даємо можливість по максимально розширеному критерію пошуку створити запит на отримання документу: це по назві компанії, по засновниках, по директорах, а так само ми можемо зараз у режимі он-лайн створювати, так звану, історичну довідку, тобто по всіх реєстраційних діях, які відбувались у цій компанії з моменту її створення.

Давайте ми зробимо витяг по юридичній особі, це найбільш розширений витяг, наприклад, по Мін’юсту. Хочу сказати, що жодних ідентифікаторів, відповідних цифрових підписів, як це було раніше, людина, яка отримує цей витяг, не повинна застосовувати. Тобто ви в режимі он-лайн платите за цей витяг із своєї особистої картки і отримуєте його протягом 5 хвилин, коли заповнили всі відомості, які вас цікавлять.

Відповідно обираємо критерії за назвою юридичної особи і рухаємось далі – формування витягу. Робимо його максимально повним, тобто по всіх критеріях, які доступні для формування максимально розширеного витягу. Замовити. Рухаємося далі. В режимі он-лайн ми сплачуємо за документ зі своєї карки.

ЯЦЕНЮК А.П. – Скільки?

ПЕТРЕНКО П.Д. – Вартість – 45 грн. 68 коп., плюс комісія Ощадного банку – 3 грн. Тобто загалом 48 грн. 68 коп., це 75% від паперового. Я сподіваюсь, що журналісти не будуть користуватися цією карткою в майбутньому.

ЯЦЕНЮК А.П. – Так карточка Министра юстиции стала достоянием общественности.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Ми її закриємо.

ЯЦЕНЮК А.П. – Добутком громадськості.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Ви бачите, що запит оплачено успішно, присвоюється відповідний унікальний код.

ЯЦЕНЮК А.П. – Куди гроші пішли?

ПЕТРЕНКО П.Д. – Одразу безпосередньо до державного бюджету.

ЯЦЕНЮК А.П. – Я вітаю Міністерство фінансів, ви заробили 48 грн.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Ви тільки що отримали оплату за перший електронний витяг в розмірі 45 грн. 68 коп., 3 грн. направлені Ощадному банку. І зараз буквально, маючи цей унікальний код ми отримуємо документ – витяг.

ЯЦЕНЮК А.П. – Я не робот, в принципі, так. Хоча інколи треба бути повним роботом.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Там є відповідні запобіжники, щоб не використовувалися спам-програми, тому... Але процедура абсолютно проста, якою користуються українці, оплачуючи через Інтернет. Все. Витяг сформований, прошу його роздрукувати.

Раніше такий витяг отримували. Буквально декілька днів тому я був з неочікуваною перевіркою по Києву у відділах реєстрації бізнесу, де стоять величезні черги, і люди десь по два – три тижні ходять для того, щоб отримати такий витяг. Був інший варіант: 300 грн. – і без черги.

Тепер це відбувається протягом 5 хв., і я закликаю всіх українців користуватися цими послугами. Ви можете цей документ отримати через Інтернет протягом 5 хв. Не витрачайте свій час в чергах. Краще займайтеся особистими справами і перебувайте з родиною.

Перший витяг прошу, Вам, Арсенію Петровичу.

Насправді це перший великий крок по запровадженню он-лайн сервісів. Я думаю, що це найкращий запобіжник від корупції, коли без будь-якого контакту громадянина з державним службовцем ви можете самостійно отримати той документ, який фактично держава формує в реєстрі.

Я думаю, що всі інші міністерства так само долучаться до цього процесу. Ми маємо створити загальний повноційнний портал на сайті Уряду по всіх електронних сервісах. Я знаю, таку ініціативу зараз запроваджує МВС по своїх сервісах. Ми готові поділитися досвідом і включитися в цей процес спільно з іншими міністрами.

ЯЦЕНЮК А.П. – Громадянин України сидить вдома. Йому треба витяг з якого реєстру?

ПЕТРЕНКО П.Д. – З Єдиного державного реєстру підприємств, установ і організацій.

ЯЦЕНЮК А.П. – Тобто він хоче отримати витяг про те, наприклад, кому належить фірма, якась юридична особа з назвою Х. Він може зробити запит по будь-якій фірмі?

ПЕТРЕНКО П.Д. – По будь-якій фірмі без будь-яких обмежень і по будь-якій інформації щодо засновників, щодо історії цієї компанії, щодо перереєстрації. Ми повністю відкрили інформацію по всіх компаніях в Україні.

ЯЦЕНЮК А.П. – І це стосується всіх юридичних і фізичних осіб-підприємців в Україні.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Абсолютно вірно.

ЯЦЕНЮК А.П. – Тобто тепер будь-який громадянин України може, маючи геніальну картку Ощадбанку, заплативши 45 грн. в державний бюджет Мінфіну і 3 грн. Ощадбанку, отримати будь-яку інформацію про всі юридичні і фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Абсолютно вірно.

ЯЦЕНЮК А.П. – Не стояти в черзі, не платити 300 грн. хабара, не чекати три тижні, а просто вдома на комп'ютері заповнити заявку, провести платіж і роздрукувати у себе на принтері.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Абсолютно вірно.

ЯЦЕНЮК А.П. – Це вже у нас як у Європі, як у людей.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Крім того, ця виписка, це витяг, ви можете нею користуватися в будь-який момент, тому що вам присвоюється унікальний номер. Вона має статус юридичного документу без печатки і без підпису. Якщо ви її приносите, наприклад, в банк, співробітник банку заходить на портал, вводить цей унікальний номер.

ЯЦЕНЮК А.П. – Тут є номер 1000000050.

ПЕТРЕНКО П.Д. – І перевіряє її достовірність, тому що вона зразу завантажується з системи. Вам не потрібно повторно це робити, платити повторно кошти. Якщо ви раз заплатили, протягом року в нашому архіві знаходиться цей документ. Тому я думаю, що це теж одна з ознак публічності, відкритості.

Ви знаєте, що був прийнятий Закон "Про вигодонабувачів". Зараз, крім засновників, так само є інформація про кінцевих власників. Це дуже цікаво нашим журналістам, нашим розслідувачам, щоб бачили, хто стоїть за конкретними компаніями, які прикриваються офшорними якимись зонами.

ЯЦЕНЮК А.П. – Тепер мені зрозуміло. Бо раніше Ви пояснювали, як для розумних людей, а не як для Прем’єр-міністра. Тепер стало нормально: просто, зрозуміло. І важливо, щоб тепер у всіх інших відомствах у нас була та сама історія.

Які реєстри ми зможемо ще відкрити таким чином?

ПЕТРЕНКО П.Д. – Що стосується базових реєстрів Мін’юсту, ми їх уже всі відкрили.

ЯЦЕНЮК А.П. – Це які реєстри?

ПЕТРЕНКО П.Д. – Це реєстр нерухомості. Він відкритий з 1 січня поточного року. І зараз ми повністю відкрили реєстр бізнесу. Тобто це той великий реєстр, який дає можливість нашим підприємцям комфортно отримати ту інформацію, яку раніше вони отримували, м’яко кажучи, некомфортно.

У нас залишився реєстр цивільних станів, але це інформація персональна. Це стосується народження, смерті, одруження. Ми зараз його максимально наповнюємо. Я думаю, що він буде одним з базових при створенні демографічного реєстру, що робить МВС, для того щоб Україна нарешті отримала ID-картки, як повноцінний внутрішній паспорт. Це наша спільна задача, я думаю, що ми з нею справимося.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую. Будемо користуватися реєстрами. Я прошу всі органи виконавчої влади так само переводити весь Уряд на електронне врядування, на спрощення надання послуг, на відкриття реєстрів, фактично на нові підходи в країні, де не стоять в чергах, ніхто нічого не очікує, не платить хабарі, а за самою простою електронною системою отримують довідку без печатки, але яка є таким самим юридично значимим документом, який з десятками підписів і десятками печаток, де по коду можуть перевірити достовірність цього паперу.

І це нам дає можливість піднятися в Doing Вusiness in Ukraine?

ПЕТРЕНКО П.Д. – Це дає нам можливість піднятися в Doing Вusiness по реєстрації бізнесу з 76-го на 12-те місце. В Парламенті в четвер буде голосуватися ще один закон, який спростить реєстрацію податкових рахунків, які відкривають підприємці в банках.

І по реєстрації майна – з 59-го на 35-те місце. Спільно з Мінрегіоном ми прийняли низку антикорупційних рішень по Держземагентству. Але я думаю, що це перші кроки, які ми будемо дуже швидко імплементовувати.

Я би просив, щоб дійсно наші ОДА провели інформаційну кампанію спільно з нами, щоб наші громадяни почали цим користуватись дуже активно. Ми виведемо на сайті Мін’юсту такий лічильник, щоб громадяни бачили, скільки скористались цією послугою українських громадян і підприємців.

ЯЦЕНЮК А.П. – Геннадію Григоровичу, треба відкривати реєстр по земельному кадастру, чим швидше, тим краще. Наскільки мені відомо, база даних не повністю готова, м’яко кажучи, всього лише 25%. Треба максимально включатись для того, щоб земельний кадастр був повністю наповнений.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Хочу так само проінформувати, що одна з надзвичайних соціальних ініціатив, яка була прийнята в парламенті за ініціативою Уряду, це реєстрація земель сільгосппризначення, оренди земель сільгосппризначення. Йдеться про 1 млн. договорів, які наші українські селяни щороку повинні були реєструвати виключно в реєстраційних службах, договори оренди, за які вони отримувались хтось пшеницю, хтось кошти, хтось якісь інші товари у фермерів.

Ми прийняли ініціативу про те, щоб передати ці функції альтернативно, крім держави, ще й нотаріусам. З 2 квітня всі нотаріуси по всій території України підключені до реєстру і зараз відбувається, особливо в аграрних регіонах, масово те, що люди йдуть до нотаріусів і без черг реєструють ці договори. Це справжня дерегуляція, це справжня можливість створення комфорту і сервісу для українців. Я звертаюсь зараз до наших селян, щоб вони дійсно користувались цими послугами, не стояли в чергах в реєстраційних службах.

Ми запровадили так званий принцип екстериторіальності. Зараз на території області, незалежно від того, в якому районі ви живете, ви можете зареєструвати в будь-якого нотаріусу на території області свій договір оренди земельної ділянки. І ми готові спільно з парламентом зараз доопрацьовуємо спільний пакет реформи сфери реєстрації. На наступному тижні готові вам його презентувати. Це передача всіх цих функцій місцевим органам влади – раз, нотаріусам – два, банкам – три. Крім децентралізації буде ще й конкуренція. В нас основний суб'єкт, який повинен отримувати сервіс і якісну послугу – це простий український громадянин.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую.

Ще два питання, на яких я хотів би коротко зупинитись на відкритій частині. В.А. Кириленко вніс проект постанови, це також було за результатами консультації з фракціями коаліції – "Про запровадження контрактної форми роботи в галузі культури".

КИРИЛЕНКО В.А. – Ще в лютому Мінкультури внесло законопроект "Про запровадження контрактно-конкурсної форми роботи в галузі культури. Зараз він пройшов погодження в усіх міністерствах без винятку та повністю готовий для ухвалення сьогодні на засіданні Уряду і для передачі до парламенту, щоб парламентська коаліція його розглянула і підтримала.

Це простий закон, але він унормовує питання, які довший час в Україні ніяк не могли бути вирішені. Після його прийняття всі керівники всіх закладів культури без винятку, не тільки державні, але й комунальної форми власності, будуть проходити обов’язковий конкурс, і після того з ними буде підписуватися контракт, з переможцем конкурсу, терміном дії на 5 років.

Відповідно після ухвалення цього закону ті, хто зараз із керівників на безстрокових трудових договорах, а таких позицій сотні по всій Україні, протягом року повинні будуть йти на конкурс і з ними буде або укладено потім контракт, або ні.

Ті, хто мають чинний діючий контракт, добігає кінця термін його завершення, і потім відбуватиметься конкурс. Дотепер всі ці речі не були жодним чином унормовані в законодавстві, тому Міністерство культури вносить на розгляд Уряду зміни до базового Закону "Про культуру" і низки інших законопроектів.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дорогі друзі, тепер ще два акти – це те, що стосується нашої безпеки і оборони.

Уряд приймає рішення про підписання Меморандуму про домовленість між Урядом України та Організацією НАТО зі зв'язку та інформації стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв'язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО “Партнерство заради миру”.

Друге. Також Уряд підписує з НАТО ще одну угоду – це Угода про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та організацією НАТО з підтримки, яка передбачає реалізацію 4-х трастових проектів разом з НАТО, в тому числі військово-технічне співробітництво, засоби зв'язку, нові комунікації, нові інформаційні технології.

Україна повинна відновлювати свої Збройні Сили виключно за зразками найсильніших армій і найсильніших об'єднань, які борються за мир у світі, і в першу чергу – це стандарти НАТО. Ми рухаємося в цьому напрямку, і тому сьогодні ми уповноважуємо на підписання цих двох угод.

Дякую засобам масової інформації! Переходимо до інших питань порядку денного.