09.04.2015

«На сьогодні ми увійшли в нормальний графік виплат державної соціальної допомоги нашим громадянам, переміщеним з тимчасово окупованої території України, - повідомив у ефірі Громадського радіо Міністр соціальної політики України Павло Розенко. – Незважаючи на існуючі економічні проблеми, у Державному бюджеті України на 2015 рік передбачено достатній обсяг коштів, а саме 3,5 млрд. грн., для повної і своєчасної виплати цих допомог протягом поточного року».

Глава Міністерства привернув увагу до ухвалених Урядом протягом останніх тижнів важливих рішень, спрямованих на забезпечення прав внутрішніх переселенців. Зокрема, розмір соціальної допомоги для інвалідів підвищено до рівня прожиткового мінімуму для цієї категорії громадян (949 грн.).

Також ухвалено рішення про продовження виплати соціальних допомог переселенцям. «Насамперед це стосується пенсіонерів, непрацездатних осіб, сімей з дітьми, інвалідів, - повідомив Міністр. - Усі вони мають право повторно звернутися до управлінь соцзахисту і отримати виплати ще на шість місяців». Нагадаємо, попередньою постановою Уряду передбачалася виплата цих коштів тільки протягом одного півріччя.