09.04.2015

Міністерства закордонних справ України та Великої Британії оголошують про успішне завершення спільного проекту, спрямованого на розвиток професійних навичок у сфері комунікацій у працівників дипломатичної служби України. Проект, профінансований Форін офісом, було реалізовано з листопада 2014 по квітень 2015 року в три етапи.

На першому етапі за "товариською моделлю" прес-секретарі британських посольств у восьми зарубіжних країнах ділилися своїм досвідом у галузі комунікацій зі своїми колегами у відповідних українських посольствах.

Другий етап проекту відбувся в березні 2015 року як тижневий тренінг десяти українських дипломатів молодшої та середньої ланок у Лондоні. Дипломати пройшли підготовку з тренерами Форін офісу, які регулярно навчають дипломатів Великої Британії ефективно спілкуватися з громадськістю і проводити інформаційні кампанії.

Третій етап тривав з 30 березня до 3 квітня. Міністр, заступники міністра і десять українських послів та тимчасових повірених у справах пройшли навчання в Роберта Тейлора, досвідченого тренера, який працює з британськими послами. Користуючись нагодою, МЗС також запросив інших фахівців у галузі комунікацій для проведення тренінгів у рамках цього проекту. Міністерство дякує Максиму Саваневському (Український кризовий медіа-центр) за семінар про роль соціальних медіа та Уіту Мейсону (Mason Communications) за тренінг щодо комунікаційних стратегій.

"Ми глибоко вдячні нашим британським колегам за їх щиру готовність допомагати Україні. Британській Форін офіс поділився з нами своїм найкращим досвідом і зробив цінний внесок у нарощування наших комунікаційних можливостей. Ми продовжимо тісну співпрацю для просування наших спільних цінностей та боротьби з російською пропагандою на міжнародному рівні. МЗС і надалі проводитиме комунікаційні тренінги для дипломатів, особливо для Послів України", - зазначив Дмитро Кулеба, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, з нагоди завершення проекту.