10.04.2015

У 58 Будинку офіцерів відбувся майстер-клас з писанкарства. Захід організовано у співпраці з Львівською обласною державною адміністрацією та за підтримки обласної ради у рамках благодійного мегапроекту для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції – “Мій тато захищає Україну!”.

До великодніх традицій долучилися як діти військовослужбовців Львівського гарнізону та члени сімей військовослужбовців – учасників АТО, так і самі військові, які безпосередньо виконували завдання на Cході України, отримали поранення й нині завершують курс реабілітації у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

З древньою історією розпису писанок учасників акції ознайомила майстриня-писанкарка Наталя Рибак. Вона впродовж двох годин продемонструвала усім охочим ази роботи з воском, підбору графічно-кольорових композицій та оформлення виготовлених робіт відповідно до церковних канонів.

Цей захід є важливим в контексті духовного, патріотичного виховання молодого покоління. А за словами директора 58 Будинку офіцерів Віталія Провозіна, ще і чудовим засобом передачі родинного тепла та інформацій військовослужбовцям, які під час великодніх свят захищатимуть східні кордони нашої Батьківщини від проросійських терористичних збройних формувань в окремих районах Донбасу. У свою чергу українські воїни, які одужують після поранень, подякували за запрошення на чудову акцію із писанкарства, де вони отримали багато позитивних емоцій.

Цього року до мистецько-образотворчої акції також долучилися вихованці середньої загальноосвітньої школи №6 імені Т.Г.Шевченка з міста Слов’янськ Донецької області. Близько 20 школярів з Донеччини разом із директором Наталією Дубровською та педагогами приїхали до міста Лева з ознайомчим візитом. Їх запросили військовослужбовці, які після звільнення Слов’янська проводили ремонтні роботи у пошкоджених приміщеннях цього навчального закладу та допомагали освітянам у відновленні навчального процесу. Самі ж діти говорять, що у Львові вони уперше, у старовинному місті дуже цікаво, красиво і їм хочеться тут залишитися ще на довший час.