10.04.2015

На Донеччині у приміщені Артемівської районної ради пройшла робоча зустріч з начальниками інженерних служб, групи військово-цивільного співробітництва ЗС України на Артемівському напрямку з головами селищних рад та представниками фермерських господарств. Учасники обговорили питання щодо забезпечення безпеки під час проведення весняно-польових робіт.

На даний час однією з головних проблем є хаотична установка мінних полів російсько-терористичними військами, нерозірвані снаряди, мінометні міни, осколкові гранати та протитанкові та протипіхотні міни. В зв’язку з цим військові інженери звернулися до селищних голів з проханням повідомляти про всі випадки виявлення вибухонебезпечних предметів. В свою чергу військові нададуть інформацію щодо безпечних сільськогосподарських угідь на яких можна буду проводити польові роботи.

Як зазначив начальник групи оперативного забезпечення сектору, завдання фермерів забезпечити нашу державу продовольством а завдання військових забезпечити вашу безпеку, тож ми будемо надавати вам всебічну допомогу.

Вже тривають роботи військових груп розмінування щодо перевірки найбільш ймовірних та потенційно небезпечними районами де можливо були встановленні мінно-вибухові загороджень.

Загалом групами розмінування вже перевірено понад 10 гектарів сільськогосподарських угідь.