10.04.2015

АТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе» розпочинає спільну діяльність із організації контрактної зборки зернозбирального комбайну ХТЗ-3085 разом із компанією Sampo Rosenlew Ltd. Сьогодні за підтримки Мінагрополітики відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між компаніями.

«Співпраця двох потужних компаній - “Харківського тракторного заводу” та фінської компанії Sampo є надважливим проектом. Вітчизняні комбайни вироблятимуться на основі комбайну Sampo Superior 3085. Якість та надійність продукції – є пріоритетами для українських аграріїв», - підкреслив Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України.

Згідно із Меморандумом спільна робота ХТЗ та Sampo Rosenlew Ltd розпочинається з виробництва зернозбиральних комбайнів 5 класу ХТЗ 3085 (Sampo 3085 Superior). Sampo Rosenlew Ltd зобов’язується передати необхідну конструкторську, технічну та технологічну документацію й оснастку та бере на себе відповідальність за технічний супровід проекту, навчання спеціалістів.

«Результат реалізації інвестиційного проекту передбачає отримання додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів і позабюджетних фондів в обсязі 6,5 млн. грн. щорічно (нарахування на заробітку плату). Всього за період реалізації проекту (2015-2020 роки) очікуються надходження у розмірі  507,1 млн. грн. податку на прибуток. Цей проект є значущим поштовхом для розвитку сільськогосподарського машинобудування всієї країни», - підсумував Олексій Павленко.