11.04.2015

У ході робочого візиту до Одеської області глава МВС України перевірив організацію охорони периметра Одеського морського порту. За дорученням Уряду стратегічно важливі об’єкти транспортної інфраструктури, в тому числі – порти, з 1 квітня 2015 року перебувають під охороною ДСО.

Сьогодні, 10 квітня, під час робочого візиту до Одеської області Арсен Аваков перевірив організацію охорони периметра Одеського морського порту підрозділами Державної служби охорони.

Міністр внутрішніх справ України позитивно оцінив роботу підрозділів ДСО з охорони периметру порту та протидії контрабанді.

Нагадаємо, що починаючи з 1 квітня, за ініціативою Кабінету Міністрів України, а також за дорученням керівництва МВС, усі стратегічні об’єкти транспортної інфраструктури, торгівельні морські та річкові порти України охороняються Державною службою охорони. Серед таких об’єктів – 10 портів: 6 – в Одеській області, 2 – в Херсонській і по одному – в Миколаївській та Запорізькій областях.

Правоохоронці здійснюють охорону стратегічних об’єкти від диверсій, терактів, контрабанди та незаконного проникнення на об'єкти. Крім того, міліціонери разом із портовиками оглядатимуть вантажі та перевірятимуть документацію кораблів.