13.04.2015

1 мільярд 140,5 мільйона гривень передбачено держбюджетом на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил України.

Зазначена сума, чи не вперше за тривалий час, відповідають показникам Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців.

Це дозволяє Міністерству оборони збудувати та отримати більше 3 тисяч квартир. У тому числі, 1300 квартир – за рахунок придбання житла на умовах пайової участі на вторинному ринку та конкурсних засадах в регіонах України, 894 квартири – за рахунок продовження та завершення будівництва 11 житлових будинків, 587 квартир – за рахунок здійснення реконструкції будівель та споруд під житлові будинки.

За останньою інформацією, на сьогодні у Кривому Розі завершено реконструкцію першої черги 100-квартирного житлового комплексу. 50 квартир вже готові до заселення військовослужбовців Збройних Сил.

Відповідно до проведених конкурсних торгів на початку грудня 2014 року Міноборони уклало договір на придбання на умовах пайової власності 96 квартир у населеному пункті Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району. Зазначені квартири будуть готові до заселення новими господарями вже в ІІ кварталі цього року.