13.04.2015

У Міністерстві молоді і спорту України за сприяння Центру підтримки реформ при КМУ та Інституту медіа права - пройшов семінар щодо доступу до публічної інформації. У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів міністерства, начальники відділів та секторів, відповідальні діловоди та працівники патронатної служби Міністра.

Ведучий семінару, експерт Інституту медіа права та один із співавторів профільного закону Ігор Розкладай розповів присутнім про Закон України «Про доступ до публічної інформації» в частині практичного застосування та відповідальності за його невиконання. Разом з учасниками семінару були також розібрані найчастіші запитання та відповіді, які стосуються роботи органів державної влади із запитами на публічну інформацію. Окрім того Ігор Розкладай ознайомив присутніх із запланованими змінами до відповідного законодавства.

«Проведення подібного семінару – це ще один приклад політики відкритості та конструктивної співпраці із громадянським суспільством, яку сповідує Міністр Ігор Жданов та його команда. Ми за власною ініціативою звернулися до Центру підтримки реформ з проханням знайти фахівця для проведення такого тренінгу та допомогти із методичною літературою. Одним із наших пріоритетів є максимальна публічність і прозорість діяльності Мінмолодьспорту. І це, безумовно, потребує підвищення якості роботи наших співробітників із наданням послуг щодо доступу до публічної інформації», - наголосив один із організаторів семінару, радник Міністра молоді і спорту Павло Булгак.

«Запит на подібний семінар був великий. Тому прохання до тих громадських активістів, які люблять змінювати законодавство - не залишайте чиновників наодинці із ухваленими новаціями. Вони часто просто не розуміють, що з ними робити і як якісно надавати відповідні послуги. Необхідно роз’яснювати ці зміни тим, хто буде із ними працювати», - зазначила координатор Центру підтримки реформ Альона Герус.